קורסים וסדנאות

צילום מתקדם

קורס הצילום המתקדם הוא קורס בצילום מתקדם. קורס הצילום המתקדם הוא קורס בצילום מתקדם. קורס הצילום המתקדם הוא קורס בצילום מתקדם. קורס הצילום המתקדם הוא קורס בצילום מתקדם. קורס הצילום המתקדם הוא קורס בצילום מתקדם. קורס הצילום המתקדם הוא קורס בצילום מתקדם. קורס הצילום המתקדם הוא קורס בצילום מתקדם. קורס הצילום המתקדם הוא קורס בצילום מתקדם. קורס הצילום המתקדם הוא קורס בצילום מתקדם. קורס הצילום המתקדם הוא קורס בצילום מתקדם. קורס הצילום המתקדם הוא קורס בצילום מתקדם. קורס הצילום המתקדם הוא קורס בצילום . . .
יסודות הצילום

יסודות הצילום

הקורס יתן למשתתפים בו את כל הכלים להם יזדקקו כל מנת להתחיל לצלם תמונות מצויינות. הוא בנוי בצורה מדוייקת ויעילה, תוך שימת דגש על מתן ערך מקסימלי בתמורה לזמן ולכסף שהמשתתפים משקיעים בו. הקורס בנוי מחמישה מפגשים שבועיים, שלוש שעות כל אחד. שני המפגשים הראשונים יעסקו בכל הפונקציות החשובות של השימוש במצלמה, והבנת תפקידם של כל כפתור ואייקון. כל המונחים המקצועיים החשובים מוסברים בצורה יסודית . . .
קורס צילום גיאוגרפי

צילום גיאוגרפי

בשנים האחרונות הצילום הפך להיות חלק בלתי נפרד מחווית הטיול שלנו- הוא מעצים את החוויה וצורב אותה בתודעתנו. לעיתים, אנשים חווים תסכול כשהתמונות לא משקפות את המראות הנהדרים או את האוירה הייחודית של המקומות החד-פעמיים אליהם אותם הם מבקרים. מטרת הקורס היא להוות מקפצה לשיפור יכולות הצילום, ההבנה של כלי העבודה, הקניית ידע לתכנון מראש,‬ הפקת המירב מכל סיטואציה ופיתוח סגנון אישי. צילום גיאוגרפי הוא . . .
צילום גיאוגרפי לחובבים- סדנת יום

צילום גיאוגרפי- סדנת יום

האם אי פעם חזרת מטיול וכשהראית את התמונות לחברים אמרת "התמונות לא באמת משקפות את מה שהיה שם…" סדנת היום הזאת תיקח אתכם מלהיות אנשים עם מצלמה לצלמים חובבים תוך שלוש שעות. תלמדו כמה מסודות המקצוע ומספר טכניקות פשוטות שישפרו באופן מיידי את הדרך שבה אתם רואים ומצלמים את העולם. הסדנא תתמקד בשני דברים עיקריים: איך לחשוב כצלם ואיך להשתמש בפונקציות פשוטות של המצלמה שיעשו שינוי עצום בדרך שבה אתם . . .
צילום מאקרו- סדנת יום

צילום מאקרו- סדנת יום

הצטרפו אליי למסע מרתק אל העולם הזעיר ששוכן מתחת לרגלינו- עולם שרוב האנשים כלל לא רואים! הסדנא תתבצע גם בכיתה וגם בחוץ. בתחילה, נלמד על כמה מהעקרונות ההכרחיים של צילום מאקרו: איך לגשת אליו בצורה נכונה, איך לפקס ולמה לשים לב בזמן שאנו מצלמים. נעבור על הדברים העיקריים שעלינו לדעת בטרם נצלם, כמו התנהגות האור, שינויים קיצוניים בעומק שדה ועוד. נדבר על הציוד שבו נוכל להשתמש, הציוד שבו אנו חייבים להשתמש והציוד בו נרצה להשתמש במידה . . .